środa, 22 marca 2017

Różany naszyjnik.

Drugim naszyjnikiem, ostatnio zrobionym, który tworzyłam  równolegle z bzem jest naszyjnik różany.

Powstał, tak jak większość moich prac, z koralików toho 15/0 i 11/0. Róże i listki powstały wg mojego projektu ( żeby nie powiedzieć spontanicznie). Nad kształtem całości czuwała  p. Ania, która jest właścicielką tego i poprzedniego naszyjnika. Pani Aniu - pozdrawiam :)

wtorek, 21 marca 2017

Wiosna, wiosna ...

Już przyszła ta kalendarzowa,  na którą każdy czeka.
U mnie też baaardzo wiosennie. Pokażę dzisiaj efekt pracy ostatnich dni, jest to naszyjnik z bzem, wzorowałam się na naszyjnikach Marshy Wiest-Hines.Kwiatki i listki wykonane z koralików toho 15/0, 11/0 oraz koralików FP 4mm, całość zawieszona jest na satynowym sznurze w kolorze kwiatków bzu.czwartek, 9 marca 2017

Niezapominajki.

Jest to ciąg dalszy listy życzeń mojej córki:) Tym razem zaprezentuję komplet składający się
z kolczyków i bransoletki.

Komplet wykonany jest z koralików Toho i Miyuki w rozmiarze 15/0.

wtorek, 7 marca 2017

Kolczyki dla Ani :)

Kolczyki, które dziś pokażę powstały na życzenie mojej córki Ani. Lista życzeń była nieco dłuższa ale na razie są te dwie pary.


Kolczyki powstały z koralików toho. Maki zrobione są z toho 15/0 w kolorze opaque pepper red i opaque jet, natomiast jeżynki z 8/0 metallic nebula i 11/0 opaque pine green.

Mam nadzieję, ze będą to ulubione kolczyki mojej córki :)

piątek, 3 marca 2017

Zielono mi ...

To już będzie moja trzecia wiosna z blogiem. Zauważyłam pewną prawidłowość, że kiedy wiosna jest już tuż tuż,  ja najchętniej do swoich prac używam koralików w zielonym kolorze. Tak jest i tym razem, do trzech z czterech bransoletek, które ostatnio zrobiłam użyłam zielonych koralików.